O Nas

Kwiaciarnia Eldorado Koszalin

17 Lat Tradycji

Kwaciarnia Centrum – Centrum Ogrodnicze Eldorado istnieje niemal siedemnaście lat. W tym samym miejscu, tuż przy wjeździe do Koszalina. Można tu kupić niemal wszystko, co oferuje branża florystyczno-ogrodnicza. Ciężka praca, zaangażowanie i nieudawana serdeczność wobec klientów pozwoliły zbudować Jolancie i Mirosławowi Micykom jedyną tak wszechstronnie zaopatrzoną firmę w regionie, a co najważniejsze prowadzić ją z niegasnącym do dziś entuzjazmem.

Dla osób zafascynowanych hodowlą roślin, kwiatów, uprawianiem ogrodu czy działki Centrum Eldorado to prawdziwe… eldorado. W regionie nie znajdziemy miejsca porównywalnego, jeśli chodzi o zakres i różnorodność oferty, ani wielkość samej powierzchni handlowej. W części reprez – kwiaciarni dział typowo florystyczny, z kwiatami ciętymi, sprowadzanymi z Holandii, a także dekoracjami, kompozycjami ze sztucznych kwiatów oraz kwitnącymi kwiatami doniczkowymi. W dalszej części znajduje się dział roślin doniczkowych wraz z asortymentem do ich domowej uprawy (ziemia, narzędzia, doniczki, szkło, ceramika itp.). Kolejna jest hala „wszystko do ogrodu”, a za nią centrum ogrodnicze zaopatrujące w roślinność zewnętrzną czyli na balkony, tarasy, działki, do ogrodu i sadu. Ta część zaczyna tętnić życiem na wiosnę, gdy zaczyna się sezon ogrodniczy, ale otwarta jest cały rok. Ze względu na bliskość Cmentarza Komunalnego, w sklepie dostępny jest również adekwatny asortyment, ale to niewielka część jego działalności.

W Centrum Eldorado można ponadto zamówić kompozycje kwiatowe (świeże lub sztuczne wykonuje na miejscu pracownia), kupić okazjonalne dekoracje np. świąteczne, skorzystać z usługi poczty kwiatowej – wysłać kwiaty, kosz z delikatesami czy owocami wybranej osobie. Przed centrum znajduje się parking, a dosłownie pod jego drzwiami zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej, a więc łatwo się tu dostać i zatrzymać na dłuższą chwilę. Jest czynne siedem dni w tygodniu i nieraz uratowało życie zapominalskim, oferując piękne bukiety kwiatów nawet w niedzielę.

Współpracujemy: